Şirinevler Demir İşleri

Şirinevler Demir İşleri Firmamız İstanbulda 1996 dan bu yana kurmuş olduğu demir doğrama atölyesinden Ferforje ürünleri ve demir doğrama çelik konstiksiyen malzemeleri üzerine uygulama ve satış yapmaktadır.

Demir doğrama metal üretim firması Volkanlar metal başlıca yapmış olduğu demir doğrama modelleri şöyledir;Demir kapı,pencere korkuluk,demir korkuluk,balkon korkuluğu,cam korkuluğu,merdiven korkulşuluğu,demir kafes,bahçe kapısı,bahçe korkuluğu,duva üstü korkuluk,tel kafes,garaj kapısı,otomatik kepenk,sürgülübahçe kapısı,sürgülü demir kapısı,demir parmaklık,demir çatı kapatma,çelik kapı,sundurma,asma kat,prefabrik ev yapımları, gibi alanlarda birebir hizmet vermektedir.

Demir doğrama metal işlerinde geçmişten bu güne kadar adından söz ettiren Ferforje demir modelleri halen kullanılarak tercih edilmektedirler. Şirinevler Demir İşleri ferforje modellerini istediğiniz alanlarda özel tasarımlar yaparak üretmekteyiz.

Gelişen teknoloji ile birlikte geliştirilen demir doğrama imalatı çıkarmış olduğu yeni tirend Lazer kesim ferforje saç korkuluk modelleri Birden fazla Yapı İnşaat firmaları tarafından artık uygulanmaya başlanmıştır.Bir demir doğrama ürünü olan ferforje lazer kesim korkuluk modelleri günümüz şartlarında merdiven korkuluklarında,Pencere korkuluklarında,Balkon korkuluklarında,Duvar üstü korkuluklarında,Bahçe kapısı Modellerinde sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır.

Yaşadığınız mekanları güven altına almanın yolu Şirinevler Demir İşleri korkuluk modellerini tercih etmenize bağlıdır.Özellikle Ferforje korkuluk ve Lazer kesim saç korkuluk modelleri yaşadığınız mekanlarınızı güven altına aldığı gibi şık tasarımları ilede vazgeçilmeniz olarak yerini almış bulunmktadır.

Demir doğrama metal işleri konusunda firmamız yapmış olduğu Ferforje korkuluk modelleri ile İstanbul da Avrupa ve Anadolu yakasının tüm ilçe ve mahallerine hizmet verdiğini bilmenizi istiyoruz.

AŞAĞIDA YAPMIŞ OLDUĞUMUZ FAALİYET ALANLARIMIZI İNCELEYEREK FİYAT TALENİBDE BULUNABİLİRSİNİZ.